Antiek Duits 'Zwiebelmuster' serviesgoed. Divers gemerkt. Circa: 1900. Bestaande uit: Theepot, tuit gelijmd. Twee grote schalen, twee kleine ovale schalen, twee suikerpotten, melkkan, vijf eierdoppen, botervloot, negen gebaksborden, acht kop+schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 40 cm. In redelijk/goede staat.