Zilveren doosje met porseleinen voorstelling. 800/000. Rechthoekig doosje op 4 klauwpootjes langs de randen versierd met krullen en floraal decor. Het scharnierende deksel is voorzien van porseleinen inleg met schildering van een vrouw met putti. De binnenkant is verguld. Grootte 9x7x4,5cm, porselein aan de rand iets beschadigd verder in zeer goede staat.