Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van William en Mary. De rand van de doos is versierd met engelen en floraal decor. Met vergulde binnenkant. ø13x5cm. ca 391 gram. Voorzien van Hanaukeuren. In goede staat