Vroeg 19e eeuws Kristallen marmeladepotje met ruitslijpsel geplaatst in een zilveren houder met zilveren deksel. Bevestigd op een ronde zilveren onderschotel met parelrand. ø9x14cm. MT.: Diederik Willem rethmeijer, Amsterdam jl.:H:1817. Iets speling verder in goede staat