Prachtige geelgouden broche/hanger,750/000, met zilver voorzien van een rechthoekig portret in een geelgouden rand met geschulpte bewerking. De zilveren kast rondom het portret en de zilveren strik zijn bezet met parels. De achterzijde van de kast is voorzien van een bloemgravering. Het is voorzien van gouden hangerogen en brochering. 5,5x2,5cm. MT.: H.Homberg nv. Amsterdam. één pareltje wat beschadigd, verder in zeer goede staat