Zilveren gedenklepel, 833/000, met een dubbel getorste steel met vissen en leeuwenkop. bekroond met een molen, wieken ontbreken. De lepel komt vermoedelijke uit Amsterdam, jaarletter JL.: X:1806. lengte 19 cm. ca 59 gram.