Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden
Startprijs 300 EUR
600 EUR
Beschrijving
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.