F. Swaine. Francis Swaine. 1720 - 1780. 18e Eeuws pendant. Engelse school. Gesigneerd op voor en achterkant. Landschappen met figuren en waterpartij (rivieren). Olieverf op paneel. Afmeting: 15,4 x 10,2 cm. In goede staat.