Zeldzame 16e - 17e eeuwse Latijnse triptiek met lied in lamleder. Beschadigingen langs randen. A. Paris Chez Marcilly Rue de Petit Point No. 12. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 62 x 37 x 0,4 cm. In redelijke staat.