Vier oude/antieke papieren/metalen wereldbollen. Eerste helft 20e eeuw. Eén Philips 10 Challenge globe. Eén metalen globe (blik 1920) U.S.A. Eén electrische globe op marmeren basement met kalender, Terrestrial Globe France, J. Forest. Papier iets eraf. Eén Politischer Erdglobus, Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: ø 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.