Vuurvergulde, deels gebruneerde Franse Louis Seize pendule in ongerestaureede staat. Circa: 1780. Uurwerk afgevlakt, wijzerplaat beschadigd, uurwerk vervuild, geen slinger. Afmeting: 45 x 22 x 13 cm. In redelijk/goede staat.