Zes maal 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, met Geisha's en zotjes. Gemerkt. Schoteltjes, twee minimale chip en sommige met minimale randglazuur beschadigingen. Kopjes, één gaaf, drie met haarlijn, sommige met kleine chips. Afmeting: 5,5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.