Grote oude porseleinen tafellamp. Gemerkt N met kroon (Duitsland Dresden ?) Met beeldengroep van vier figuren. Twee beschadigingen aan bladeren van boom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 33 cm ø. In redelijk/goede staat.