Twee antieke Weense porseleinen vazen. Circa: 1900. Gemerkt met bijenkorf en 'R.S. Suhl' met romantische figuren en goud decors. Bij één vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: 28 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.