Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met vergulde messing voet, voorzien van figuren en draken decor. Eén deksel zit vast. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 12 cm ø. In redelijke staat.