Lot oud/antiek Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bolvaasjes. Twee bordjes, 18e eeuw, beschadigd. Eén Imari bord, haarlijn. Eén Familie Rose bord + zilveren beugel, gelijmd. Afmeting: 7,5 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.