Negen delen antiek Chinees porselein. Onder andere: Imari, Cheng Lung, Capucijner etc. Twee Capucijner kommen, floraal, goed. Eén octagonaal Cheng Lung diep bord, haarlijn. Eén 18e eeuws Imari bord, gelijmd. Vijf schotels divers. Drie goed, één randschade, één haarlijn. Afmeting: 11 - 26 cm. In redelijk/goede staat.