Zes zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met vogels in het huisje decor. Eén bord met twee haarlijnen, één bord haarlijn, één bord haarlijn + chip, één bord haarlijn, gelijmd, één bord minimale chip, één bord twee haarlijnen. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In redelijke staat.