2x Duitse werken. Riviergezicht + Onduid. gesig. Tiroler berglandschap
Startprijs 50 EUR
niet verkocht
Beschrijving
Twee Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal onduidelijk gesigneerd Tiroler berglandschap. 30-er jaren. Eén maal R. Falkenberg, Riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 53 cm. en 70 x 80 cm. In redelijk/goede staat.