Vier maal Duitse school. Divers. Eén maal handwerk op steendruk, landschap zwanen. Eén maal aquarel monogram MC 1926, Interieur. Eén maal jongen in landschap, verso Moritz-Hartmann von Butter 1929. Eén maal litho, Wortelen Kühl. Diverse technieken op papier. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.