Antieke Franse romantische pendule onder glasstolp. Circa 1860. Haarlijn in compositie metaal en voetje figuur beschadigd. Emaille wijzerplaat haarlijnen. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op bel. Afmeting: 52 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.