Reusachtig groot ajour gezaagde Hollands zilveren broodmand voorzien van een sjiek parelrandje aan de boven- en onderrand. (rand iets beschadigd). Maker: Kempen begeer & Vos 1920. Den Bosch, Voorschoten, Utrecht. 835/000 610gr. 12x34x22,5cm. Cond.: G