Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Eén schenkkannetje, floraal, tuit beschadigd. Eén schenkkan met figuren in landschap, bovengedeelte gelijmd. Eén vaasje, met landschappen decor, goed. Afmeting: 14 - 24 cm.