Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, haarlijn. Eén maal tuin decor, lichte randschade. Afmeting: ø 22 -23 cm. In redelijk/goede staat.