Zes antieke tegel/tableaus, divers. 18e - 19e Eeuw. Drie maal mangaankleur. Eén blauw Barok, restauraties. Eén religieuse tegel. Eén blauw/zwart, restauratie. Afmeting: 17 - 43 cm. In redelijk/goede staat.