Twee Duitse porseleinen beeldengroepen. 20e Eeuw. Eén maal Dresden, heer en dame, één vinger er af. Eén maal onduidelijk gemerkt Dresden, dame met papegaai, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.