Vijf maal oud/antiek Chinees porselein. Twee Familie Rose vaasjes, chips. Eén Chine de commande schenkkan, haarlijn. Eén driepoot vaasje, 20e eeuw. Eén drakenvaasje, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.