Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarlijn mogelijk. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.