Zes vroeg 18e eeuwse Zwolse zilveren vorken. Achterkant steel wapengravure met initialen. Eén maal reparatie. Mr. Adrianus Beeldemaker - Zwolle. Jaarletter 2 I = 1748. Afmeting: 19,5 cm. Gewicht: circa 300 gr. In goede staat.