Zilveren 835/000 gelegenheidslepel. Model Van der Lely. Steel bekroond met 'De Liefde'. Oude en nieuwe keuren, tekst van latere datum. MT hergekeurd Amsterdam, keur cv - Amsterdam. jl: W: 1956. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 47 gr. In goede staat.