Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met profielranden rondom en op het scharnierende deksel voorzien van guillocheerwerk. De binnenzijde is voorzien van een monogram. De doos is voorzien van afgesleten vergulden. 13x7,5x2cm. MT.: C. van Dam-Kooijman, Schoonhoven jl.:E:1839. ca 150 gram. Iets gedeukt verder in goede staat