37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)

Startprijs 1.000 EUR
1.100 EUR

Beschrijving

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografie├źn etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/goede staat.