Map met diverse werken. Onder andere: Rembrandt radierungen, map Steinlen, 19e eeuws Japans aquarel, T. Hoytema, Willem v.d. Berg, Arend Hendriks, Gilblas tijdschriften, Kathe Kollwitz, etsen, lithografieën etc etc... Afmeting: circa 15 - 50 cm. In redelijk/goede staat.