Grote 19e eeuwse Franse notenhouten kolompendule op console met florale intarsia en vergulde ornamenten. Circa 1850. Met plated wijzerplaat en mooie oestervormige slinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 cm. In goede staat.