Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Twee maal Royal Dux, Bohemia, circa 1900. Damesfiguur hand beschadigd. Eén maal dame met tamboerijn + gemerkt C.H. 1900. Goed. Eén maal ijdel meisje, 19e eeuw. Beschadigd. Afmeting: 28 - 32 cm. In redelijk/goede staat.