Lot 18e - 19e eeuwse Chinese porseleinen kop + schotels. Onder andere: Chine de commande, Familie Rose. Met figuren en florale decors. Eén Chine de commande kopje heeft haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.