Zes Japanse Imari porseleinen vazen. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote vaas, goed. Twee kraagvaasjes, één beschadigd. Twee blauwe vaasjes, goed. Goud Imari vaasje, goed. Afmeting: 7,5 - 25 cm. In redelijk/goede staat.