Vijf ingekleurde litho's 19e eeuw; 1x "Armee Belge, genie", 1x "Hussards Francais", 1x "Gendarmerie de la garde imperiale", 1x "Zouvaes de la garde imperiale", 1x "Armee Francaise regne de Louis XI". (Kleine beschadigingen) 38x26,5cm. en 26x38cm. Cond.: G