Acht delen oud/antiek Chinees/Japans porselein. Twee miniatuur vaasjes, 19e eeuw. Eén Japanse schaal, 19e eeuw. Eén Imari bord, 19e eeuw. Eén Chinese vaas, 20e eeuw. Twee gemerkte Chinese borden, 20e eeuw. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.