Anieke zilveren geboortelepel met dubbel getorste steel bekroond met een vrouw met kinderen. MT.: Richaldus Elgersma, Leeuwarden. 1760-1781. ca 54 gram. 18 cm. mooi gerestaureerd aan de steel. In goede staat