18e Eeuwse zilveren 835/000 taps toe lopende naaldenkoker met schroefdop en gedreven florale lauwertakken en engelen. Voorzien van drie oude belastingkeuren. Schoonhoven. Anno 1798. Gekroonde O als verplichte herkeur 1807. Lengte 9 cm. Gewicht: circa 17 gr. In goede staat.