Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithografie. Onduidelijk, Nurnberg, aquarel, goed. Franz Sedivy 1905, Parijs, gravure, goed. Gioniataro di Roma, Italiaanse vrouw, tekening, goed. Afmeting: 8 - 40 cm.