Acht maal divers antiek Chinees serviesgoed, florale decor. Drie maal 18e eeuwse Chinese Imari kopjes, één haarlijn. Vijf maal 18e eeuwse Familie Rose schotels. Eén groot bord chip. Twee schotels haarlijn/chip. Afmeting: 8,5 - 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.