Zes maal antiek Delftse Fayence. Bestaande uit: Twee kastkommen, 18e eeuw, beschadigd. Vaas, 18e eeuw, beschadigd. Twee deksels, 18e eeuw, beschadigd. Kandelaar, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: 13 - 18 cm. In matige staat.