Negen maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal tuin decor, blauw/wit, chip. Twee maal tuin decor, blauw/wit, goed. Eén maal tuin decor, lichtblauw, haarlijn + randschade. Vier maal bloemen decor, twee goed, twee chips. Eén maal bloemen decor, druk, goed. Afmeting: ø 20,5 - 24 cm. In redelijk/goede staat.