Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Twee maal Familie Verte, floraal, met teken, haarlijn + één chip. Eén maal 18e eeuw, blauw/wit, gelijmd. Eén maal 18e eeuw, Familie Rose, emaille beschildering, gerepareerd. Afmeting: ø 22,5 - ø 24,5 cm. In matige staat.