Lot van zeven delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Chinees porselein met Chinese vrouwen decors en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Eén kopje goed, één kopje haarscheur. Twee schotels goed. Eén schotel minimale chips. Twee schotels haarlijn. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.