Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.