Hollands zilveren ovale brandewijnkom met florale bewerking en grepen met putti's. Voorzien van randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Kantoorteken van Leeuwarden. Tevens voorzien van Engelse zilverkeuren en speudo keuren. In zeer goede staat