Zilveren loddereindoos, 833/000, ovaal model met bandbewerking met floraal decor. En twee getorste ringen als ogen. 4x3x4cm. ca 18,5 gram. Iets gedeukt en voorzien van restauratie. MT.: Johannes Schrijfsma, Sneek, jl.: F:1840